Aktuality‎ > ‎

Muzikálové soustředění

přidáno: 16. 4. 2013 1:19, autor: Josef Vlach
Ve dnech 12.-14. dubna 2013 proběhlo soustředění žáků ZUŠ Hronov v penzionu Alwin v Chlumci nad Cidlinou.

Celá víkendová akce byla zaměřena na docvičení muzikálu, který se bude následující měsíce hrát v náchodském okrese, jak pro základní a mateřské školy, tak i pro veřejnost.

Naši žáci se tohoto úkolu zhostili velmi zodpovědně, přestože to pro ně znamenalo práci navíc i v jejich volném čase. Cvičení na hudební nástroj a celá řada dalších akcí spojených se ZUŠ (koncerty, soutěže, hra v orchestru) jsou pro ně neméně přínosné a důležité. Přestože jsme původně jeli „pouze nacvičovat muzikál“,nakonec jsme měli ještě možnost vystoupit i s krátkým pěveckým programem při Vítání občánků.

Velkým přínosem pro nás byl i výběr místa, kde se soustředění konalo. Majitel penzionu Alwin pan Ivo Rödl i se svým personálem nám všem připravil takové zázemí a služby, které jsou v dnešní době považovány za nadstandardní – od jídla,ubytování až po ochotu splnit veškerá naše přání! Děti si to díky tomu opravdu velice užily!

Naše poděkování tedy po právu patří jak panu Rödlovi, tak i panu řediteli a učitelům ZUŠ Hronov a rodičům, kteří nám umožnili akci zorganizovat a zdárně dovést ke konci!

Klára Bydžovská

Comments