Brumbambulata ZUŠ Hronov zpívala s vodníkem

Datum přidání: May 20, 2014 1:38:46 PM

V sobotu dne 10. května 2014 se na zámku v Cholticích konal festival dětských pěveckých sborů s názvem „ Dětské sbory zpívají s choltickým vodníkem“. Hronovskou zušku reprezentoval sbor „Brumbambulata“, který vede Zuzana Meierová Genrtová a na klavír doprovází Klára Bydžovská. V Cholticích jsme měli dvě vystoupení – od 13:00 v nádherném prostředí zámecké barokní kaple „Svatého Romedia“ a v 15:00 hodin jsme zpívali na zámeckém nádvoří. Celý festival ukončila společná skladba M. Rajchla – „Když v Táboře pod bukem“, kterou zazpívaly všechny zúčastněné sbory.

Všem se nám krásně zpívalo a nejen to, mohli jsme si prohlédnout také „Vodnickou expozici“ a výstavu “Černého divadla“ v prostorách zámku a také nádherný a rozsáhlý park a oboru.

Celý den bylo o všechny účastníky vzorně postaráno, vyšlo nám i slunečné počasí a také divácká kulisa byla skvělá. Rádi jsme přijali i pozvání na příští ročník.

Zuzana Meierová Genrtová