Hup do prázdnin

Datum přidání: Jun 22, 2020 9:55:10 AM

Poté, co jsme museli kvůli počasí zrušit Závěrečný koncert, který se měl uskutečnit v sobotu 20. června v Parku MAJ, rozhodli jsme se přeci jen ještě narychlo jeden větší koncert uspořádat. Ve čtvrtek 25. června 2020 se od 15:00 uskuteční v Jiráskově divadle v Hronově hudební a taneční pásmo Hup do prázdnin. Vystoupí zde taneční soubory, pěvecké sbory, dechové orchestry a další žáci ZUŠ Hronov. Nejvíc se vystoupení dožadují sami žáci, kteří chtějí dokázat, že i když několik měsíců nemohli přijít do naší školy, že v této době nezaháleli a pod vzdáleným vedením svých učitelů jsou nyní připraveni vystoupit. Tímto hudebně tanečním pásmem se zároveň rozloučíme se školním rokem 2019/2020, protože výuka na ZUŠ Hronov pro tento školní rok bude ukončena hned následujícího dne.