Konference Učení pro život

Datum přidání: Oct 02, 2019 1:17:15 PM

Pedagogické konference Učení pro život, která se konala ve dnech 19. a 20. září 2019 v areálu broumovského kláštera se zúčastnili nejen pedagogové naší školy, ale do kulturního programu konference, na kterém spolupracovalo šest základních uměleckých škol našeho okresu, se výrazným způsobem zapojili také naši žáci.Účastníky při příchodu na konferenci již z dálky vítala dechová hudba v podání našeho Dechového orchestru mladých pod vedením pana učitele Miloše Meiera, slavnostní zahájení konference uvedlo vystoupení žákyň tanečního oboru pod vedením paní učitelky Zuzany Zítkové. V historických prostorách kláštera navíc účastníci shlédli výstavu prací žáků výtvarného oboru, kterou zde instaloval pan učitel Jan Fiala.

Konference (včetně kulturního programu) byla jejími účastníky hodnocena velice kladně až s nadšením.